Anunț privind cererile de plată APIA pentru anul 2020

Primăria Orașului Curtici aduce la cunoștință cetățenilor următoarele :

Agenția de Plăți și Intervenție pentru Agricultură ( APIA ), instituție subordonată Ministerului Agriculturii și Dezvoltării Rurale ( MADR ), va demara campania de depunere a cererilor de plată pentru anul 2020.

Sesiunea de primire a cererilor de plată pentrul anul 2020 este deschisă în perioada 2 martie 2020 – 15 mai 2020.

Informații suplimentare sunt disponibile pe pagina de internet a Primăriei orașului Curtici www.primariacurtici.ro  și la biroul agricol al orașului Curtici.

PRIMAR                                                                                           REGISTRUL AGRICOL